Prowadzenie działalności gospodarczej stanowi nie lada wyzwanie. Państwo nakłada na przedsiębiorców coraz więcej obowiązków, regulacje prawne podlegają częstym zmianom – łatwo się w nich pogubić, co z kolei może doprowadzić do wielu nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy, a nawet do sankcji prawnych. Dlatego zebraliśmy w naszym biurze rachunkowym zespół ekspertów, którzy wyręczą przedsiębiorców w kwestiach związanych z księgowością, kadrami i płacami czy też rozliczeniami podatkowymi.    

Dlaczego my? Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Dbamy o to, by wypracować razem z klientem najodpowiedniejsze dla niego rozwiązania – jest to możliwe nie tylko dzięki doskonałej znajomości zmieniających się przepisów prawa, ale i doświadczeniu w prowadzeniu spraw księgowych i rachunkowych.
Swoją ofertę zawsze dostosowujemy do klienta i jego potrzeb. Dlatego nie wymagamy dostarczenia niezbędnych dokumentów do naszego biura – wystarczy, że prześlą je Państwo drogą mailową! Na ich podstawie sporządzimy sprawozdania, deklaracje, wnioski, itp. i prześlemy je pocztą elektroniczną w postaci plików PDF – szybko, bezpiecznie i bez zbędnej biurokracji!

Powierzenie spraw księgowych czy też kadrowo-płacowych zewnętrznej firmie to doskonała oszczędność czasu, ale nie tylko. Zapewniamy:

  • pełne bezpieczeństwo powierzonych danych oraz dokumentacji,    
  • rzetelne wykonanie usług w oparciu o aktualne przepisy prawa,    
  • fachowe doradztwo w zakresie optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa,  
  • usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta,    
  • reprezentowanie klientów przed urzędami i pełne wsparcie podczas kontroli (np. z Urzędu Skarbowego).

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie obszernej wiedzy z zakresu usług księgowych oraz rachunkowych. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom usługi dopasowane do ich potrzeb w atrakcyjnych cenach.    

Nasze kompetencje potwierdza licencja Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.